Nevco Holding olarak Türkiye'de faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde ülkemizin ekonomisine yatırım, üretim, istihdam ve katma değer sağlama misyonu ve vizyonu ile projelerimize devam ediyoruz. Sosyal sorumluluk projelerini de başarıyla ilerletmekteyiz.

Bu çerçevede;

1- Birleşmiş Milletler Çevre Programı'na göre, dünyada her yıl 931 milyon ton; Türkiye'de ise 7,7 milyon ton gıda israf ediliyor. Ülkemizin ve dünyamızın geleceğinin sürdürülebilirliği adına her markamızda gıda israfına dikkat ediyoruz. Tüm restoranlarımızda gıda israfını önlemeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.

2- Gelecek için sürdürülebilir kalkınma amaçlarına çok önem veriyor, projelerimizde ve çalışma planlarımızda buna dikkat ediyoruz.

3- Toplumsal cinsiyet eşitliğine önem veriyoruz. Şirketlerimizde çalışan ekip arkadaşlarımızın kadın istihdam oranına dikkat ediyor, bu oranı artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Türkiye'nin dört bir yanında, hiç burger yememiş olan çocuklarımızı burgerle tanıştırıyoruz. Onların gözlerindeki mutluluk bizim en büyük motivasyon kaynağımız.❤️