Ercan Steakhouse, vazgeçilmez lezzetler sunan dünyanın en büyük et restoranıdır.

Ercan Steakhouse

Ercan Steakhouse

Dünyanın En Büyük Et Restoranı

Her bir detayı özenle düşünülmüş, sanat ve estetiğin buluştuğu bir restoranda yemeğe ne dersiniz? Eşsiz lezzetler, muhteşem atmosfer, biberonla beslenen Koi balıkları…

Ercan Steakhouse

Ercan Steakhouse, 2016 yılında kurulmuş bir Nevco Holding markasıdır. Başakşehir'de 10 bin metrekarelik alan büyüklüğüne sahip olan restoranımız, "Dünyanın En Büyük Et Restoranı" unvanını elinde bulundurmaktadır. Restoranımızda barbekü için özel olarak tasarlanan localar, kendi ürettiğimiz ve satışa çıkarttığımız birçok özel ürün bulunuyor. Ürünlerimiz gıda mühendislerinin sürekli denetiminden geçiyor ve böylece restoranımızda gıda güvenliği ve hijyen sağlanıyor. Ayrıca restoranımız, siz değerli müşterilerine özel olarak biberonla beslenen Japon Koi balıklarını görme ve besleme imkânı da sunuyor.

Misyonumuz

Restoranda geçirdikleri zaman boyunca misafirlerimizin rahat ve huzurlu hissetmelerini sağlamak; taleplerini en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatla karşılamak, Ercan Steakhouse olarak en önemli amacımızdır.

Vizyonumuz

Kusursuz hizmet verebilmek için sürekli gelişme bilinci taşıyan, ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünler temin ederek ve bunların hijyenik ortamlarda depolanmasını, üretimini ve servisini gerçekleştiren, gıda güvenliği kuralları (ISO 22000 ve ISO 9001) çerçevesinde üretim yapan, misafir memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışan, çevreye ve topluma saygılı bir kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

  • Kaliteli ve uzman kadro,
  • Temiz, hijyenik ve güvenilir bir üretim,
  • Daima en iyi üretmek politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler,
  • Taptaze ve sıcacık lezzetler,
  • Güler yüzlü ve hızlı hizmet.