İlk burgeri biz yapmadık ama en lezzetli burgeri biz yapıyoruz!

Ercan Burger

Ercan Burger

Hamburger Restoranları

Markalarımızdan Ercan Burger gıda sektörünün öncü markalarındandır. Tüm sektör tarafından güvenilirliği bilinen markamız, Türkiye'nin en büyük yerli burger markasıdır.

Hikâyemiz

Ercan Burgerlerimiz, Ercan Steakhouse restoranımızın menüsünde bulunan vazgeçilmez lezzetlerden biriydi. Ercan Steakhouse, Türk mutfağı klasiklerinin ve zamansız steak’lerin yer aldığı Dünyanın En Büyük Et Restoranı’dır. Zaman içinde, özenle hazırladığımız hamburgerler çok sevildi ve binlerce misafirimiz tarafından sipariş edildi. İşte biz de buradan yola çıkarak herkese sağlıklı burger yedirmek için Türkiye’nin en büyük yerli burger zincirini kurmaya karar verdik.

Şubelerimiz

Türkiye'nin en büyük yerli burger markası olarak 108 şubeye sahibiz. Önümüzdeki yıllarda 248 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz. Çünkü %100 doğal burgerlerimizi herkesin tatmasını istiyoruz.

Sadece En Kaliteli ve Doğal Malzemeleri Kullanıyoruz

Burger köftelerimizde özel formüller kullanıyoruz. Ancak bu formüllerde kesinlikle hiçbir kimyasala yer vermiyoruz. Özel formülümüz, özel baharat ve sebzelerden oluşuyor. Biz, hamburgerlerimizi taze baharat ve doğal sebzelerle zenginleştiriyoruz.

Etlerimizi Çanakkale, Bursa ve Balıkesir’den temin ediyoruz. Burger köftelerimiz için kullandığımız etlerin İslami usullere uygun kesilen helal sertifikalı etler olmasına çok dikkat ediyoruz. Etlerimiz kesimden sonra soğutuculu araçlar ile tesisimize geliyor ve ardından tekrardan veteriner hekim kontrolleri ile mutfağımıza kabul ediliyor. Burger köftelerimizin üretiminin her aşaması veteriner hekimler ve gıda mühendislerinin kontrolünde gerçekleşiyor. Üretmiş olduğumuz burger köftelerimizi soğuk zincir ile şubelerimize sevk ediyoruz.

Burger ekmeklerinin yapımında kalitesi belgelenmiş unları kullanıyoruz. Ekmeklerimizi un, maya, tuz ve su ile kendimiz hazırlıyoruz. Ekmek üretiminin her aşaması uzman gıda mühendisleri tarafından kontrol ediliyor. Burger ekmeklerimizi, gıda güvenliğini esas alarak şubelerimize ulaştırıyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyoruz

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim ana hedefimizdir. Ercan Burger'de kurduğumuz operasyon ekibimizle her bir müşterimizin en ufak talebi ile dahi ilgileniyoruz. Çünkü restoranımızda, kullandığımız etin kesim aşamasından siz değerli müşterilerimize servisimize kadar her aşamayı oldukça önemsiyoruz.