Gıda sektörüne değer katıyoruz

Gösterdiği girişimcilik ve sürdürülebilir inovasyon sayesinde Nevco Holding, Türkiyenin en hızlı büyüyen kuruluşları arasına girmeyi başarmıştır. Grubumuz Türk ekonomisine değer katmaktan gurur duyar. Bu gururla beraber uluslararası arenada da grubumuz faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye'nin dünyaca ünlü, öncü ve saygın markalarından biri olmak temel hedefimizdir.

Daha fazla

Türkiye'nin en büyük yerli burger markası

Markalarımızdan Ercan Burger, Türkiye'nin en büyük yerli burger markasıdır. Tüm Türkiye'yi leziz ve gerçek et burgerlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

Daha fazla

Dünyanın en büyük et restoranı

Markalarımızdan Ercan Steakhouse, 2016 yılında kurulmuş bir Nevco Holding markasıdır. Başakşehir'de 10 bin metrekarelik alan büyüklüğüne sahip olan restoranımız, "Dünyanın En Büyük Et Restoranı" ünvanını elinde bulundurmaktadır.

Daha fazla

Nevco Holding

Nevco Holding, Ercan Narinç tarafından İstanbul'da kurulmuş şirketler grubudur. Holding; gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Nevco Holding, Ercan Steakhouse, Ercan Burger, Ercan Pizza, Misscrispy ve Makarnawall markalarını bünyesinde barındırmaktadır. Ercan Steakhouse, dünyanın en büyük et restoranı ünvanını taşırken Ercan Burger ise Türkiye'nin en büyük yerli burger markasıdır.

Daha fazla
about image
Ailemize Katılın

FRANCHISING

hemen başvur