Gıda Sektörüne Değer Katıyoruz

Grubumuz, bugünün gıda sektöründe daha sağlıklı, doğal ve sürdürülebilir gıda hizmeti vermenin heyecanını yaşıyor. Bildiğiniz gibi artık tüketicilerin sürdürebilirlik ve çevresel kaygılarla yalnızca kendileri için değil, aynı zamanda gezegenimiz için de iyi olan gıda seçimlerini talep etmeleri gerekiyor. Biz de Nevco Holding olarak gıda sektörünün öncü firmaları arasında olmanın gururunu yaşıyoruz.

Daha fazla

Nevada Coffee Türkiye'de!

Adını Kolombiya’nın Sierra Neveda dağlarından alan Nevada Coffee, yerli ormanların gölgesinden toplanan kahve çekirdeklerini muhteşem aromalı kahvelere dönüştürerek müşterilerimizle buluşturuyoruz. Türkiye’de ilk olmayı seviyoruz ve böylesine eşsiz bir kahveyi kahveseverlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Daha fazla

Türkiye'nin En Büyük Yerli Burger Markası

Ülkemizin en büyük yerli burger markası olarak müşterilerimize gerçek bir burger lezzeti sunuyoruz..

Daha fazla

Dünyanın En Büyük Et Restoranı

Ercan Steakhouse'ta, “Dünyanın En Büyük Et Restoranı”nda, siz değerli müşterilerimizin damaklarını şenlendirecek lezzetler hazırlıyoruz.

Daha fazla

Nevco Holding

Nevco Holding olarak, turizm ve gıda olmak üzere, 2 ana sektörde, 6 farklı markamız, 146 şirketimiz, 3.000’in üzerinde çalışanımız ile müşterilerimize olağanüstü hizmet sunarak, dürüst ve sorumlulukla hareket ederek, kalitemizden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. İstanbul’da Ercan Narinç tarafından kurulan holdingimiz; gösterdiği girişimcilik ve sürdürülebilir inovasyon sayesinde en hızlı büyüyen kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır.

Her zaman en iyi olmayı hedefleyen grubumuzla Türk ekonomisine değer katmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, markalarımızla faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde tüm müşterilerimize dünya standartlarında kaliteli hizmet sunmaktır.

Devamını Oku
about image
Ailemize Katılın

FRANCHISING

hemen başvur