Nevco Holding

Nevco Holding olarak, turizm ve gıda olmak üzere iki ana sektörde altı farklı markamız, 146 şirketimiz ve 3 binin üzerinde çalışanımız ile müşterilerimize olağanüstü hizmet sunuyor; dürüstlük ve sorumlulukla hareket ederek kalitemizden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. İstanbul’da Ercan Narinç tarafından kurulan holdingimiz, gösterdiği girişimcilik ve sürdürülebilir inovasyon sayesinde en hızlı büyüyen kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır.

Her zaman en iyi olmayı hedefleyen grubumuzla Türk ekonomisine değer katmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, markalarımızla faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde tüm müşterilerimize dünya standartlarında kaliteli hizmet sunmaktır. Bu vizyonumuz sayesinde, markalarımızdan Ercan Steakhouse ile “Dünyanın En Büyük Et Restoranı”; Ercan Burger ile de “Türkiye’nin En Büyük Yerli Burger Markası” unvanına sahip olduk.

Aynı zamanda grubumuz, uluslararası arenada da faaliyetlerine devam etmekte. Amacımız, Türkiye’nin dünyaca ünlü, öncü ve saygın markalarından biri olmaktır.


Nevco Holding Gıda Markalarımız

Günümüzde tüketiciler sadece kendileri için değil, aynı zamanda gezegenimiz için de iyi olan gıda seçimlerini talep ediyor, çünkü insanlar artık sürdürülebilirlik ve çevre konusunda daha bilinçli ve daha dikkatli.

Nevco Holding olarak grubumuz, bugünün gıda sektöründe daha sağlıklı, doğal ve sürdürülebilir gıda hizmeti vermenin heyecanını yaşıyor. Gıda sektöründe faaliyet gösterdiğimiz markalarla bu sektörün öncü firmalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu bağlamda gıda sektöründe faaliyet gösterdiğimiz markalarımız:

Ercan Steakhouse: “Dünyanın En Büyük Et Restoranı” unvanına sahip olan Ercan Steakhouse, 10 bin metrekarelik bir alanda kurulmuştur. Restoranımızda kullanılan etler, Trakya’nın özel bölgelerinden sağlanır ve özel formüllerle hazırlanır. Gerek ürünlerin doğallığı gerekse restoranımızın muhteşem atmosferiyle müşterilerilerimizin güzel bir deneyim yaşamalarına katkı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ercan Burger: Gıda sektörünün öncülerinden biri olan markamız, “Türkiye’nin En Büyük Yerli Burger Markası” unvanına sahiptir. Bugün 108 şubesiyle hizmet veren markamızın hedefi, tüm Türkiye’ye ve dünyaya Ercan Burger’in lezzetini ve farkını tattırmaktır.

Ercan Pizza: Orijinal İtalyan pizzasını Ercan Pizza ile müşterilerimize sunuyoruz. Amacımız, deneyimli ustalarımızın elinden çıkan gerçek İtalyan pizzalarını müşterilerimizle buluşturmak. “Kendinin en iyisi ol!” mottosu ile pizzalarımızda kullanılan tüm malzemelerimizin doğal olmasına dikkat ediyoruz ve her bir siparişimizi özenle hazırlıyoruz.

Miss Crispy Chicken: Hizmet kalitesi ön planda olan Miss Crispy Chicken markamız, özel formülü ile geleneksel tavuk lezzetini birleştirerek müşterilerine sunuyor.

Nevada Coffee: Adını Kolombiya’nın Sierra Neveda dağlarından alan Nevada Coffee olarak, yerli ormanların gölgesinden toplanan kahve çekirdeklerini muhteşem aromalı kahvelere dönüştürerek müşterilerimizle buluşturuyoruz. Türkiye’de ilk olduğumuzu belirtiyor ve böylesine eşsiz bir kahveyi ülkemizdeki kahveseverlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Makarnaval: “Biz sadece makarna sunmuyoruz.” mottosu ile İtalyan makarnalarını aratmayacak lezzeti müşterilerimize sunuyoruz. Özenle öğüttüğümüz unumuzu ve seçtiğimiz malzemelerimizi önce makarna makinemizde bir araya getiriyor ve hamurumuzu hazırlıyoruz. Ustalarımızın ellerinde şekillenen hamurlar sonunda makarnanın en güzel hâline, en taze biçimde Makarnaval lezzetlerine dönüşüyor. Makarnaval olarak ilk günden bu yana tüm enerjimizi koruyoruz ve en taze makarna lezzetleri için heyecanla çalışıyoruz.

Sosyal sorumluluğumuzun farkındayız, bu nedenle tüm yatırımlarımızda en iyi olmayı hedefliyoruz. Nevco Holding olarak ekonomimize katkıda bulunmaktan ve ülkemize artı bir değer katmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, 3 binin üzerinde sağladığımız istihdamı 20 bin ve üzerine çıkarmayı hedefliyor ve bunun gururunu şimdiden yaşıyoruz.

Ercan Burger    Nevada Coffee Ercan Steakhouse Miss Crispy Chicken Ercan Pizza Makarnaval

0

ŞİRKET

0

MARKA

0

İSTİHDAM SAYISI

0

ÖDÜL