Nevco Holding Franchising Sistemi

Franchising, girişimciler için sayısız avantaj sunar. Büyümeyi, özerkliği ve desteği garanti eden bir tür ekonomik-sözleşme ilişkisidir. Nevco Holding’de franchise olmak, halihazırda işleyen bir iş modelinden yararlanmanız, onu kendi işinize uygulamanız demektir.

Franchise İşletmelerin Başarı Oranı %95

Pek çok girişimciyi franchising seçmeye iten ana nedenlerden biri, sıfırdan başlamamaktır. Franchise bir işletme seçerek hem yapısal hem de ticari olarak verimli bir start-up'a güvenmek mümkündür. Yapılan istatistiklere göre, kendi işletmesini kuran bir girişimcinin ilk 5 yılda %35 oranında bir başarı sağlayabildiği görülmektedir. Ancak bir franchise sistemi ile yola çıkan bir işletmenin yine aynı dönem içinde %95 oranında başarı sağlama ihtimali vardır.

Neden Franchise Olmalıyım?

Nevco Holding’de franchise olmak, iyi bilinen ve yaygın markalarımızdan yararlanmanız anlamına gelir. Kendi kimliğine sahip olmak ve belirli bir pazar nişinde değer verilen tanınmış bir marka inşa etmek, küçük ya da büyük ölçekli işlerin en karmaşık süreçleri arasındadır. Kendi markanızı yaratmanızın zorluklarından kaçınmak istiyorsanız, franchise sistemini seçerek, Nevco Holding franchise markalarını kullanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

  • Pazar analizi ve en iyi satış noktası araştırması için size yardım ediyoruz.
  • Tüm hijyen kurallarına uygun; helal et sertifikasına, ISO 22000 ve ISO 9900 numaralı imalat onay belgelerine sahip et işleme tesisimizdeki üretimlerimizi, soğuk zincir ile bozulmadan sizlere ulaştırıyoruz.
  • Tüm lojistik süreci yönetiyoruz.
  • İşinize başlamadan önce, işin hem teknik hem de ticari yönlerini öğrenmenize yardımcı olacak eğitimler düzenliyoruz.
  • Sürdürülebilir bir kârlılıkla tüm süreçlerde size destek oluyoruz.
  • Reklam kampanyalarımıza sizi dahil ediyoruz.
  • Müşteriye hitap eden, estetik ve aynı zamanda işlevsel bir ortam yaratmak için şubelerimizi inşa ediyor ve tasarlıyoruz.
  • Profesyonel ekibimizle yönetim açısından denetim ve koordinasyonu sağlıyoruz.


Ön Başvuru

Aşağıda bulunan formu hemen doldurun, sizlerle en kısa sürede iletişime geçelim.