Herkesi mutlu edemezsin, çünkü sen Ercan Pizza değilsin!

Ercan Pizza

Ercan Pizza

Gerçek bir pizzacı!

Un, su, maya, yağ ve biraz tuz. Antik çağda İtalya'da doğmuş, lezzetiyle tüm dünyayı fethetmiş pizzayı hazırlamak için gereken birkaç temel malzeme bunlar. Peki ya sonrası? Evet, sonrası hünerli ellere kalıyor.

Ercan Pizza

Ercan Pizza bir Nevco Holding markasıdır. Nevco Holding grubu olarak gıda sektöründe Ercan Steakhouse, Ercan Burger, Ercan Pizza, Miss Crispy Chicken, Nevada Coffee, Makarnaval markalarımızla beraber çalışmalarımızı tecrübemizle, lezzeti tutkumuzla birleştiriyoruz. Tüm Nevco Holding gıda markaları gibi Ercan Pizza da gıda standartlarına uygun, % 100 doğal malzemelerle müşterilerine enfes pizza çeşitlerini sunuyor.

Ercan Pizza: Gerçek bir pizzacı!

Ercan Pizza olarak gerçek İtalyan pizzasını müşterilerimizle buluşturmayı amaçlıyoruz. Bizim için müşterilerimizin her türlü ihtiyacı çok önemli. Şeflerimiz ve pizzacılarımız, her zaman “Kendinin en iyisi ol!” mottosu ile müşteri memnuniyeti için gayret ediyor ve menümüzdeki tüm malzemeleri özenle hazırlıyor.

Ercan Pizza: Birçok farklı pizza çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz!

Domates, mozzarella, salam, peperoni ve sebze gibi pizza malzemelerinin yer aldığı bir pizza listesine sahip olmanın imkânsız olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz! Biz, özel olarak geliştirdiğimiz hamurla hazırlanan, odun fırınında pişirilen, hem klasik hem de fantastik pizzalarımızla ünlüyüz. Tutkuyla hazırladığımız pizzalarımızın bir farkı da iştah açıcı olmaları. Orijinal İtalyan mutfağından ilham alınan yeni tarifler ile gönüllere taht kurmayı amaçlıyoruz. Bu uluslararası lezzetin yerli üretim örneği, tüm misafirlerimizden tam puan alıyor. Misafirlerimiz parmak ısırtan pizzalarımızın tadını keyifli bir ortamda doya doya çıkarsınlar diye çalışıyoruz.

Eşsiz bir tada sahip, %100 doğal ve lezzetli pizzanın garantisini veriyoruz. Pizzalarımız için en iyi malzemeleri seçiyor ve sadece yüksek kaliteli unları kullanıyoruz. Farklı ve en iyi olmak en önemli amaçlarımızdan biri, bu amaçla yola devam ediyoruz.

Restoranımızda sizleri tutku ve beceriyle hazırlanan enfes pizzalarımızla ağırlıyoruz!

Kendinizi mutfağımıza teslim edin, gelin ve otantik İtalyan pizzasını ve diğer inanılmaz lezzetleri siz de tadın!

Bizce Ercan Pizza'nın kesinlikle mutlulukla bir ilgisi var!