Herkesi mutlu edemezsin çünkü sen Ercan Pizza değilsin!

Ercan Pizza

Ercan Pizza

Gerçek bir pizzacı!

Un, su, maya, yağ ve biraz tuz. Antik çağda İtalya'da doğmuş, lezzetiyle tüm dünyayı fethetmiş pizzayı hazırlamak için gereken birkaç temel malzeme bunlar. Peki ya sonrası? Evet sonrası hünerli ellere kalıyor.

Ercan Pizza

Ercan Pizza bir Nevco Holding markasıdır. Nevco Holding grubu olarak gıda sektöründe Ercan Steakhouse, Ercan Burger, Ercan Pizza, Miss Crispy Chicken, Nevada Coffee Co. , Makarnaval markalarımızla beraber çalışmalarımızı tecrübemizle, lezzeti tutkumuzla birleştiriyoruz. Tüm Nevco Holding gıda markaları gibi Ercan Pizza da gıda standartlarına uygun, % 100 doğal malzemelerle müşterilerine enfes pizza çeşitlerini sunuyor.

Ercan Pizza: Gerçek bir pizzacı!

Amacımız gerçek İtalyan pizzasını müşterilerimizle paylaşmaktır. Şeflerimiz ve pizzacılarımız, her zaman “Kendinin en iyisi ol” mottosu ile müşterilerimizi memnun ediyor. Bizim için her türlü ihtiyacınız çok önemlidir. Bu nedenle menümüzdeki tüm malzemeleri özenle hazırlıyoruz.

Ercan Pizza: birçok farklı pizza çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz!

Domates, mozzarella, salam, peperoni ve sebze gibi pizza malzemeleriyle, uzun bir pizza listesine sahip olmanın imkansız olduğunu düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz! Biz, özel olarak geliştirdiğimiz hamurla odun fırınında pişirilen en klasikten en fantastik pizzalara kadar ünlüyüz. Tutkuyla oluşturduğumuz pizzalarımızın farkı iştah açıcı olması. Orijinal İtalyan mutfağından ilham alınan yeni tarifler ile gönüllere taht kurmayı amaçlıyoruz. Bu uluslararası lezzetin yerli üretim örneği tüm misafirlerimizden tam puan alıyor. Misafirlerimizin parmak ısırtan pizzalarımızın tadını keyifli bir ortamda çıkartabilmeleri için çalışıyoruz.

Eşsiz bir tada sahip, %100 doğal, lezzetli bir pizza garantisini veriyoruz. Pizzalarımız için sadece en iyi malzemeleri seçiyoruz. Sadece yüksek kaliteli unlar kullanıyoruz . Farklı ve en iyisi olmak en önemli amaçlarımızdan biri, bu amaçla yola devam ediyoruz.

Tutku ve beceriyle hazırlanan pizzalarımızla sizleri ağırlıyoruz!

Kendinizi mutfağımıza teslim edin, gelin ve otantik İtalyan pizzasını ve diğer inanılmaz lezzetleri siz de tadın!

Bizce Ercan Pizza'nın kesinlikle mutlulukla bir ilgisi var!